Jdi na obsah Jdi na menu
 


Iain MiGillivray dostal odpověď na svůj dotaz ohledně toho, zda je v souladu se současnými zákony VB možné nuceně očkovat populaci, který vznesl k anglickému Ministerstvu zdravotnictví na základě ´Zákona o volném přístupu k informacím´.

http://www.whatdotheyknow.com/request/17156/response/44571/attach/2/Long%20Email%20Body%2018%2009%202009.html

Vládní zmocněnec pro přístup k informacím říká, že by ´blylo teoreticky možné zavést mechanismus povinného očkování za něktrých vyjímečných okolností podle zákona CCA´.

CCA - Zákon o veřejném ohrožení doslovně uvádí, že pandemie by představovala veřejné ohrožení odpovídající definici tohoto zákona.

Vládní zmocněnec pro přístup k informacím také říká, že Oddělění imunizace Ministerstva zdravotnictví nemá informace o žádných známých vedlejších účincích vakcíny proti prasečí chřipce.

Naopak Evropská agentura pro léčiva připouští, že mezi možné vedlejší účinky patří  např. Guillain Barre Syndrome, encephelomyelitis apod. - viz informace v těchto souborech:


http://www.emea.europa.eu/humandocs/PDFs/EPAR/celvapan/H-982-PI-en.pdf

http://www.emea.europa.eu/humandocs/PDFs/EPAR/pandemrix/emea-combined-h832en.pdf

http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=663%3Amandatory-vaccination-theoretically-possible-un-uk-government-admits&catid=41%3Ahighlighted-news&Itemid=105&lang=en

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář